اخبار و مقالات

معدن شادان دارای بیشترین ذخیره در بین معادن طلای استان خراسان جنوبی

اخبار و مقالات

بازدید فرماندار-farshchim

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه معادن صدرجهان، هیاتی متشکل از مهندس جرجانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی به‌همراه فرماندار، رئیس نمایندگی سازمان صنعت، معدن و تجارت، رئیس شرکت توزیع برق منطقه‌ای و رئیس نمایندگی اداره کل محیط زیست شهرستان خوسف در روز یکشنبه 21دی ماه 1399 از سایت معدنی و صنعتی طلای شادان بازدید   به­ عمل آورده و از نزدیک در جریان فعالیت‌‎ها و پیشرفت این مجتمع قرار گرفت.

جرجانی در این بازدید گفت: معدن طلای شادان توانسته در حال حاضر زمینه اشتغال حدود 100 نفر را در سایت معدنی و صنعتی فراهم نماید. وی ادامه داد: با افزایش فعالیت‌های معدنی و همچنین راه‌اندازی واحد فرآوری و استحصال طلا در جوار معدن، زمینه اشتغال افراد بیشتری در این مجتمع با اولویت به‌کارگیری نیروهای بومی و محلی فراهم خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی افزود: ذخیره قطعی این معدن بیش از 27 میلیون و 800 هزارتن برآورد شده که بیشترین میزان ذخیره در میان معادن طلای استان خراسان جنوبی است.

در این بازدید داود رئیسی مدیرعامل شرکت کارند صدر جهان به­ عنوان شرکت بهره ­بردار، برنامه­ های آتی مجتمع در سال جاری و سال آینده را تشریح کرد.

معدن شادان - farshchim

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزایده و مناقصه

دریافت رزومه شرکت

Optimized with PageSpeed Ninja