تاریخچه شرکت

شرکت توسعه معادن صدر جهان در تاریخ 29/11/1392 با مجوز شماره 450348 در اداره ثبت شرکت­های استان تهران به ثبت رسیده و فعالیت خود را با هدف سرمایه­گذاری در زمینه معادن و صنایع معدنی به­عنوان هلدینگ معدنی گروه خوارزمی و با تمرکز بر معدنکاری، استحصال و بازرگانی طلا و مس آغاز کرده است. این شرکت سهامدار عمده شرکت کارند صدرجهان به­عنوان شرکت تخصصی معدنکاری و استحصال طلای معدن شادان نیز می­باشد.

این شرکت فعالیت خود را با تکیه بر دانش، تخصص و توانمندی علمی و فنی متخصصان متعهد ایرانی و با هدف ارائه محصول با کیفیت و قابل رقابت با دیگر محصولات داخلی و خارجی اقدام به ورود در حوزه‌های دانشی نموده و جهت رسیدن به این هدف شرکت در بخش تحقیق و توسعه (R&D) از حضور افراد متخصص استفاده کرده و موفق به ثبت شرکت به عنوان یک مجموعه دانش بنیان شده است. ماحصل تلاش های متخصصین این مجموعه تولید کلکتور مس اکسیدی برای اولین بار در ایران و انجام موفقیت آمیز آزمون‌های عملکردی این محصول بوده است.

این اتفاق نوید بخش آغاز فعالیت‌های دانش محور و تولید ثروت از طریق بومی سازی و تجاری سازی محصولات مورد نیاز صنایع معدنی و شرکت توسعه معادن صدرجهان می‌باشد.

حوزه های فعالیت

حوزه فعالیت شرکت توسعه معادن صدر جهان، سرمایه ­گذاری در اکتشاف و بهره­برداری مواد معدنی منتخب، تولید محصولات فلزی و انجام معاملات بازرگانی (خرید، فروش، واردات و صادرات) مربوط به آن­ها است.

سرمایه و معادن شرکت  :

یکی از مهمترین سرمایه های ثابت شرکت توسعه معادن صدر جهان، معادن آن است. این معادن با اجرای پروژه های مرتبط در حال افزایش ارزش بوده که در ادامه می توانید وضعیت آنها را مشاهده نمایید.

موضوع فعالیت

موضوع فعالیت شرکت توسعه معادن صدر جهان بر اساس اساسنامه به شرح ذیل است:

– انجام کلیه فعالیت های معدنی شامل اکتشاف، استخراج و فرآوری

– ارائه کلیه فعالیت های تجاری و خدمات بازرگانی در زمینه خرید و فروش و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای مجاز بازرگانی، خرید و فروش و صادرات و واردات کالاهای مجاز بازرگانی، گشایش اعتبارات اسنادی و ال سی نزد کلیه بانک های داخلی و خارجی برای شرکت

– ترخیص کالا از گمرکات داخلی، طراحی، مشاوره فنی، نظارت فنی و اجرای کلیه پروژه های عمرانی و ابنیه و راه سازی و شهرسازی و شهرک سازی و انبوه سازی، پل و تونل سازی و تهیه و انجام کلیه تاسیسات مرتبط و طراحی ـ مشاوره ـ نظارت فنی و تامین قطعات و اجرای کلیه تجهیزات خطوط و انتقال پالایشگاهی و نیروگاهی و تجهیزات خطوط انتقال نیرو و نفت و گاز و خطوط انتقال آب و کانال کشی و ارائه کلیه فعالیت ها در زمینه تهیه و تولید و ساخت و مونتاژ

ـ تجهیز و راه اندازی خطوط تولید کارخانجات صنعتی و صنایع تبدیلی و کلیه قطعات و ماشین آلات صنعتی و واردات تکنولوژی و صنایع مادر و ارائه کلیه فعالیت های معدنی و صنعتی در زمینه اکتشاف و استخراج و فرآوری تولید انواع فلزات و سنگ ها و کانی های معدنی تهیه ماشین آلات تجهیزات و مواداولیه، ساخت تجهیز و راه اندازی کارخانجات و خطوط تولید، اخذ و اعطای نمایندگی شرکت های معتبر خارجی و داخلی

ـ برپایی غرفه و شرکت در کلیه نمایشگاه های داخلی و بین المللی

ـ انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی، ایجاد شعب و نمایندگی در داخل و خارج از کشور، شرکت در کلیه مناقصات، پیمان ها و مزایدات دولتی و خصوصی اعم از داخلی و بین المللی، اخذ وام و اعتبارات بانکی به صورت ارزی و ریالی از کلیه بانک های داخلی و خارجی برای شرکت کلیه فعالیت های فوق در صورت نیاز پس از اخذ مجوز های لازم.